Prima Pagina Anunturi Anunt public
Anunt public Imprimare Email

ANUNȚ PUBLIC

Prodan Victor, în calitate de primar al orașului Ungheni anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru  investiția: ”Extindere rețea de apă potabilă în localitatea Șăușa oraș Ungheni județul Mureș” propus a fi realizat în satul Șăușa oraș Ungheni jud Mureș.Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Mureș loc Tg Mureș str Podeni nr 10, în zilele de luni între orele 9-15 și marți-vineri între orele 9-12, precum și la sediul Primăriei Ungheni în zilele de luni-vineri între orele 9-14.Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Mureș în zilele de luni între orele 9-15 și marți-vineri între orele 9-12.