Prima Pagina Anunturi Anunt public
Anunt public Imprimare Email

ANUN? PUBLIC

Prodan Victor, în calitate de primar al ora?ului Ungheni anun?? publicul interesat asupra depunerii solicit?rii de emitere a acordului de mediu pentru  investi?ia: ”Extindere re?ea de ap? potabil? în localitatea ??u?a ora? Ungheni jude?ul Mure?” propus a fi realizat în satul ??u?a ora? Ungheni jud Mure?.Informa?iile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agen?iei pentru Protec?ia Mediului Mure? loc Tg Mure? str Podeni nr 10, în zilele de luni între orele 9-15 ?i mar?i-vineri între orele 9-12, precum ?i la sediul Prim?riei Ungheni în zilele de luni-vineri între orele 9-14.Observa?iile publicului se primesc zilnic la sediul Agen?iei pentru Protec?ia Mediului Mure? în zilele de luni între orele 9-15 ?i mar?i-vineri între orele 9-12.